Ana sayfa

Dongguan Dezhijian Plastic Electronic Ltd şirket Profili

şirket Profili

   

Dongguan Dezhijian Plastik Elektronik Ltd

 

Waterfront sanayi bölgesi, Hengli Town, Dongguan City, Guangdong Eyaletindeki Fabrikamız.

Firmamız 2007 yılından bu yana plastik şeritler üretmeye başladı, plastik çubuklar, 2010 3D baskı malzemelerinin üretimini artırmaya başladı. "Ürünlere, dürüstlük hizmetlerine, inovasyona ve geliştirmeye odaklanmak" ve müşterilere üç boyutlu hizmet anlayışı bağlı kalarak. Şimdi, 2.000 metrekareden fazla bitki alanı, 60'tan fazla çalışanı, 7 üretim hattı, 50 ton kapasiteli, yeterli stok üretmek için. Firmamıza ait 30 çeşit ürün çeşidi, 60'a varan renk çeşidi. ABD'den ithal edilen yeşil malzemeleri kullanıyoruz ve MSDS, ROHS, FDA ve diğer ilgili sertifikaları var. Gelişmiş lazer kaliper ölçümü üretiminde, ürün çapının izlenmesi, üretim kalitesinin sıkı kontrolü. Ürünlerimiz Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri, Güneydoğu Asya, Afrika, Avustralya, Japonya, Güney Kore ve diğer pazarlar, tüm dünyada ürün ihraç edilmektedir.

Dongguan Hengli Dejian Plastik Elektrik Ürünleri Fabrikası, 3D Yazıcı filament 7 yıl var. Şimdi 7 ürün hattımız var. Birçok çeşit malzeme vardır, PLA, ABS, HIPS, Naylon (PA), PC, POM, PETG, PVA, Su çözünürlüğü, Ahşap, Esnek (TPU), İletkenlikABS, Karanlıkta Glow, Floresans, Renk değiştirme, Işık Değişimi, Alev geciktirici, Metal filament, Polimer kompozit (ipek gibi), Yüksek sıcaklık dayanımı 110 ℃ PETG, karbon elyafı, ASA, SoftPLA, Çok renkli Gradyan, Seramik, PC + ABS, Mermer, Pırıltı, PETG-Karbon Fiber, PVB ve benzeri. Bizim PLA filamentlerimiz stoklarımızda 50 renk var.

Kişi adı: Carr

WhatsApp / wechat: +86 18574486103

Skype: +86 18574486103

Facebook: yaohao74@gmail.com
Fabrika Dongguan Dezhijian Plastik Elektronik Ltd
Li Hengli Kasabası, kıyı bölgesi sanayi bölgesi, Dongguan Şehri,
Guangdong eyaleti, çin
TEL 86-0769-82857663 Faks: 86-0769-82329070
TEL 86-18574486103
E-posta: zhixiang-dg@163.com
zhixiangdg@yahoo.com
http // dejiandg.en.alibaba.com
http://www.abs3dprinterfilament.com

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Son yıllarda 3d yazıcının hızla gelişmesi ile birlikte, 3d yazıcı filamanını altı yıl başlattık, fabrikamız 3D yazıcı projesine büyük para yatırdı ve ABS ve PLA 3d baskısında büyük ilerleme kaydetti ve 2000 metre karelik alanı genişletti. Metres.Ürünlerimiz kullanıcılar tarafından yaygın olarak tanınır ve güvenilirdir ve sürekli değişen ekonomik ve sosyal ihtiyaca cevap verebilir.

Gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarı için bizimle iletişime geçmek için her yaştan yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

Dongguan Dezhijian Plastic Electronic Ltd Dongguan Dezhijian Plastic Electronic Ltd Dongguan Dezhijian Plastic Electronic Ltd Dongguan Dezhijian Plastic Electronic Ltd Dongguan Dezhijian Plastic Electronic Ltd Dongguan Dezhijian Plastic Electronic Ltd Dongguan Dezhijian Plastic Electronic Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : PinRui

No. Çalışanları : 51~100

Yıllık satış : 5million-10million

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 50% - 60%

seven production lines: seven

Company Type: Manufacturer

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dongguan Dezhijian Plastic Electronic Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Dezhijian Plastic Electronic Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Dezhijian Plastic Electronic Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Dezhijian Plastic Electronic Ltd Sertifikalar